Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 777 888 Po-So 9-19 hod

hotel ROYAL BEACH

Foto Video

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 777 888
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

O stredisku

Recenzie

Oficiálna kategória:

**

Hodnotenie klientov:

7.8

Poloha:

hotel je situovaný v kľudnom prostredí v blízkosti stredísk Sozopol a Černomorec. Od kraja strediska Černomorec je vzdialený približne 1-2 km a od kraja mesta Sozopol cca 3 km, do centra mesta Sozopol je to približne 7 km.

Popis a pláž:

hotel s príjemnou atmosférou, priamo pri piesočnatej pláži. Pláž piesočnatá, široká, pozvoľne sa zvažujúca do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Hotel uspokojí klientov všetkých vekových kategórií, ktorí uprednostňujú kľudnú dovolenku. Hotel je čiastočne bezbariérový - má bezbariérový vstup do hotela a prístup na pláž.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, výťah, reštaurácia s terasou, bar, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detský kútik, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, škola windsurfingu pri hoteli za poplatok.

Ubytovanie:

jednoducho zariadené, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, sprcha/WC, telefón, TV - kábel, malá chladnička, balkón, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok - platba na mieste (obmedzený počet). Všetky izby s výhľadom na more (väčšina izieb má bočný výhľad).

Strava:

raňajky – bufet, možnosť doobjednať večere (spôsob podávania večerí bufet, resp. obsluha - závisí od počtu objednaných večerí).

Šport a zábava:

vodné športy pri bazéne a na pláži, windsurfing, požičanie lodiek, jazda na banáne. V strediskách Sozopol a Černomorec je množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných zábavných atrakcií pre deti i dospelých.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Zmluvné vzťahy
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 777 888