Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 777 888 Po-So 9-19 hod

hotel ROYAL BEACH

Foto Video

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

O stredisku

Recenzie

Oficiálna kategória:

**

Hodnotenie klientov:

7.7

Poloha:

hotel je situovaný v kľudnom prostredí v blízkosti stredísk Sozopol a Černomorec. Od kraja strediska Černomorec je vzdialený približne 1-2 km a od kraja mesta Sozopol cca 3 km, do centra mesta Sozopol je to približne 7 km.

Popis a pláž:

hotel s príjemnou atmosférou, priamo pri piesočnatej pláži. Pláž piesočnatá, široká, pozvoľne sa zvažujúca do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Hotel uspokojí klientov všetkých vekových kategórií, ktorí uprednostňujú kľudnú dovolenku. Hotel je čiastočne bezbariérový - má bezbariérový vstup do hotela a prístup na pláž.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, výťah, reštaurácia s terasou, bar, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detský kútik, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, škola windsurfingu pri hoteli za poplatok.

Ubytovanie:

jednoducho zariadené, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, sprcha/WC, telefón, TV - kábel, malá chladnička, balkón, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok - platba na mieste (obmedzený počet). Všetky izby s výhľadom na more (väčšina izieb má bočný výhľad).

Strava:

raňajky – bufet, možnosť doobjednať večere (spôsob podávania večerí bufet, resp. obsluha - závisí od počtu objednaných večerí).

Šport a zábava:

vodné športy pri bazéne a na pláži, windsurfing, požičanie lodiek, jazda na banáne. V strediskách Sozopol a Černomorec je množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných zábavných atrakcií pre deti i dospelých.

Vypočítajte cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 777 888
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Zmluvné vzťahy
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 777 888