Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 777 888 Po-So 9-19 hod

apartmán MEDENA

Foto Video

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 777 888
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

Recenzie

Oficiálna kategória:

***

Hodnotenie klientov:

7.4

Poloha:

asi 2 km od dedinky Seget, 4 km od Trogiru a 7 km od letiska Split.

Popis a pláž:

vo svahu v jednoposchodovej radovej zástavbe. Časť apartmánov prešla kompletnou rekonštrukciou. Sú vzdialené cca 50-200 m od štrkovo-kamenistej pláže s upravenými plochami na slnenie. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok.

Vybavenie:

centrálna recepcia, trezor zdarma, aperitív bar, reštaurácia s terasou, zmenáreň a obchod. Bezplatné parkovanie je možné pri apartmánoch. Internetový kútik za poplatok, v priestoroch recepcie v hoteli WiFi internetové pripojenie zdarma.

Ubytovanie:

všetky apartmány sú vybavené kuchynským a jedálenským kútom, sprchou/WC, telefónom, SAT TV a klimatizáciou. STANDARD - staršie, zariadené pôvodným nábytkom. APP/A 2+2 – (40 m2), pre 4 os., má jednu spálňu s 2 lôžkami, dve lôžka v obývacej miestnosti (rozkladací gauč vhodný len pre 2 deti do 11,99r.), terasa. Nachádzajú sa na prízemí. APP/B 4+2 – (46 m2), pre 6 os., má dve spálne s dvoma lôžkami, dve lôžka v obývacej miestnosti (rozkladací gauč vhodný len pre 2 deti do 11,99r.), balkón. Nachádzajú sa na poschodí.

Strava:

bez stravy, s možnosťou varenia, resp. za príplatok s možnosťou stravovania v centrálnej reštaurácii strediska apartmánov. Raňajky formou bufetu a večera výber z menu, šalátový bufet.

Šport a zábava:

tenis, minigolf, stolný tenis, volejbal, basketbal, detské ihrisko a vodné športy na pláži.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Zmluvné vzťahy
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 777 888