privát Bruno Crikvenica

špecialisti na Vašu dovolenku
pre predajcov
vstup

privát Bruno  

Chorvátsko

Kvarner

Crikvenica

Zobrazit galerii
vypočítať konečnú cenu

práve si prezerá ľudí

Novinka!
Vypočítajte konečnú cenu zájazdu

Zvoľte dopravu

Informácie o ubytovaní Výlety O stredisku

Oficiálna kategória

Poloha:

1. a 2. poschodie privátneho domu, v tichej časti Crikvenice, 700 m od centra mesta, 50 m od najbližšej reštaurácie a 100 m od obchodu. Majiteľ býva v dome na poschodí.

Popis a pláž:

200 m od mora a najbližšej pláže, pláž štrkovo kamenistá. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok

Vybavenie:

parkovanie, grill, SAT TV, Wifi pripojenie zdarma. Domáce zvieratá povolené za poplatok 6 €/deň - PLATBA NA MIESTE

Ubytovanie:

APP/8+2 - 1. poschodie - kuchyňa s jedálňou, spálňa s manželskou posteľou, terasa, kúpelňa s vaňou a WC. Medziposchodie - kúpelňa so sprchou/WC, spálňa s dvomi oddelenými posteľami. 2. poschodie - 2 spálne s manželskou posteľou a tretím lôžkom, jedna s balkónom, druhá s terasou a výhľadom na more.

Strava:

bez stravy, možnosť varenia

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, kaviarničky a disco v stredisku

Upozornenie:

Registračný poplatok - 5 €/osoba/pobyt - PLATBA NA MIESTE

Najobľúbenejšie výlety:

PLITVICKÉ JAZERÁ Skladajú sa z 15 menších jazier, ktoré sú kaskádovité. Rozloha parku je 200 km. Jazerá sú medzi sebou previazané vodopádmi. Najväčšie a najhlbšie jazero (46 m hlboké) je Kozjak.

Popis:

Mesto, ktoré má viac ako storočnú tradíciu v oblasti cestovného ruchu. Celé mesto je v skutočnosti riviéra s reťazou prepojených miest. Bolo pomenované po kostole ( Crikvenica ) pavlínského kláštora založeného v roku 1412 Nikolom Frankopan na delte Dubracine. Počas letných mesiacov sa tu koná veľa akcií, happeningov, koncertov, módnych prehliadok, výstav a tradičných slávností. Zábava začína skoro ráno na jednej z mnohých krásnych piesočnatých pláží a pokračuje v mnohých diskotékach. Môžete sa tešiť na jazdu na bicykli, minigolf, stolný tenis, plachtenie, paragliding, futbal, bowling, paintball, potápanie, turistiku, jazdu na vodnom skútri, vodné lyžovanie a mnoho ďalších aktivít v tomto meste.

Výsledné hodnotenie klientov

Novinka!