Vila Tropico Budva

špecialisti na Vašu dovolenku
pre predajcov
vstup

Vila Tropico  

Čierna Hora

Budva

Zobrazit galerii
vypočítať konečnú cenu

práve si prezerá ľudí

9,7 vynikajúce
23 x hodnotené

Recenzie

Čierna Hora je krásna krajina, ktorú sa oplatí spoznať. My sme prežili v Budve vydarenú dovolenku s dvomi deťmi (6 a 5 rokov) a určite odporúčam aj ostatným rodinám, ktoré radi spoznávajú nové miesta, Vilu Tropico. S polohou ubytovania sme boli spokojní, pretože sme mali blízko do starej Budvy (10 min.) a na peknú piesočnatú pláž Mogren (15-20 min.). Na mestskej pláži sme boli len prvý a posledný deň. Využili sme prepravu loďkou na pláže na ostrove Sveti Nikola a pláž Ploče (lístky na loď ponúkal delegát Miloš na prvom stretnutí za 3 a 5 €). Vysoko hodnotím tiež širokú ponuku fakultatívnych zájazdov. My sme si na radu delegáta vybrali výlet Kotor, Perast s návštevou ostrova Gospa od Škrpjela, čo deti v pohode zvládali. Izbu sme mali orientovanú na ulicu, takže nás občas v noci budil ruch z ulice, ale nemenili by sme, lebo celé poobedie bol v izbe chládok. Používali sme aj klímu, ale len na prichladenie izby (kvôli deťom). Niekoľko metrov od Vily Tropico je veľký supermarket, ceny potra
Helena
zobraziť všetky recenzie
Vypočítajte konečnú cenu zájazdu

Zvoľte dopravu

Informácie o ubytovaní Na mape Výlety O stredisku Recenzie

Oficiálna kategória

* * *

Poloha:

priamo v centre nového mesta, ktoré sa rozrástlo za hradbami • neďaleko historickej časti mesta

Popis a pláž:

štvorposchodová vila s príjemnou domácou atmosférou je situovaná v bočnej uličke • vzdialená cca 350 m od štrkovo piesočnatej pláže • hostia vily môžu využívať pláž pred reštauráciou Tropico, ktorá patrí majiteľom vily a nachádza sa na známej Budvanskej promenáde • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • možnosť kúpania sa aj na ostrove Sv. Nikola alebo na plaži Ploče, kam vozia turistov z Budvy loďky (cena 5 €/os. resp. 7 €/os. - r. 2022)

Vybavenie:

na prízemí vily menšia reštaurácia • v starom meste a na pobrežnej promenáde množstvo kaviarní, cukrární a výborných reštaurácii nielen s miestnymi špecialitami • parkovanie v blízkosti vily, resp. na parkoviskách v Budve (za poplatok)

Ubytovanie:

v izbách typu STANDARD a SUPERIOR • účelne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky • sprcha/WC • fén • chladnička • SAT TV • časť izieb typu STANDARD má balkón (za príplatok) • izby SUPERIOR (za príplatok) sú s balkónom, majú z časti lepšie vybavenie a situovanie vo vile • v priestoroch ubytovacej časti vily a vo väčšine izieb WiFi (zdarma)

Strava:

raňajky – rozšírené kontinentálne podávané formou obsluhy v reštaurácii vo vile

Šport a zábava:

tenisové kurty na Slovenskej pláži • vodné športy • aquapark v Budve (vstup 18 €/os. - r. 2022) • romantické úzke dláždené uličky, ústiace na malé kamenné námestia stvorené na príjemné večerné potulky • rušný nočný život

Upozornenie:

Pes nie je povolený.
Na ochranu zdravia všetkých klientov v dôsledku Covid 19 bude ubytovacie zariadenie dodržiavať prísne hygienické predpisy a postupy, ktoré je potrebné rešpektovať.

Najobľúbenejšie výlety:

Možnosti fakultatívnych výletov:

Boka Kotorska, celodenný výlet autobusom a loďou. Plavba loďou po najjužnejšom fjorde Európy - Boka Kotorska, ktorý sa skladá zo 4 zálivov (tivatský, hercegnovský, risanský, kotorský) a je zapísaný na zozname svetového prírodného dedičstva. Návšteva miest Herceg Novi, katolíckeho ostrova "Gospa ot Škrpelja", historického mesta Kotor, ktorý je pod záštitou UNESCO, pláže Žanjice príp. modrej jaskyne.

Starý Bar/Ulcinj je celodenný výlet autobusom do južnej časti Čiernohorského pobrežia. Návšteva Starého Baru mesta založeného Rimanmi a Ulcinju mesta dýchajúceho Orientom (zlatá ulička, bazár). Obed v reštaurácii pod pohorím Rumija, s krásnym výhľadom na susedné Albánsko. Cesta okolo Skadarského jazera s foto zastávkami až do rybárskej osady Virpazar, ktorá sa nachádza na brehu jazera.

Tara rafting- kaňon rieky Tara je druhý najdlhší a najhlbší kaňon na svete (po povestnom kaňone rieky Colorado). Nachádza sa v národnom parku Durmitor na severozápade, na hranici s Bosnou a Hercegovinou. Je pod záštitou UNESCO. Splavovanie na najzaujímavejšom úseku kaňona v dĺžke 18 km trvá 3-4 hodiny. Je prerušované malými prestávkami na kúpanie a fotografovanie (vodopád, najkrajšie úseky splavu). Raňajky a obed sú pripravované a podávaná na typický domáci spôsob.

Kaňony Čiernej hory - celodenný výlet autobusom (t.j. veľký okruh Čiernej hory), kde uvidíte kaňon Moraca a kláštor Moraca z 13. storočia, kaňon rieky Tara a iné.

Dubrovník - celodenný výlet autobusom do historického mesta v Chorvátsku, ktoré je pod záštitou UNESCO.

Skadarské jazero - celodenný výlet autobusom a loďou k najväčšiemu sladkovodnému jazeru na Balkáne.

Albánsko - celodenný výlet do krajiny kontrastov a brány do Orientu - Albánska. Navštívite mesto Skadar, ktoré leží na brehu Skadarského jazera, návšteva najväčšej katolíckej baziliky na Balkáne - Katedrály sv. Stefana, prehliadka pevnosti Rozafa, ktorá sa vypína nad mestom a ktorá slúžila ako obranná pevnosť.

Popis:

Budva je starobylé mesto, ktoré sa rozprestiera v širokom Budvanskom zálive. Má históriu starú 2 a pol tis. rokov a patrí k najstarším obývaným oblastiam Jadranu. Na malom výbežku do mora ju v 4. storočí n.l. založili Gréci a je obklopená hodnotným opevnením zo 14. a 15. storočia, vybudované na obranu pred Turkami. V starom meste, do ktorého sa vchádza bránami Pevninskou (Kopnena vrata) a Morskou (Morska vrata), sa nachádza niekoľko kostolov nad ktorými je stará pevnosť. Z pevnosti je fascinujúci pohľad na mesto s typickým azúrovým zafarbením. Stará Budva je obklopená múrmi v dĺžke 1 km. Doporučujeme tiež navštíviť archeologické múzeum a Citadellu (kde sa nachádzajú najvzácnejšie kultúrno-historické pamiatky). Katedrála sv. Krstiteľa (Sv. Ivan Krstitelj) má svoj pôvod síce v 8. storočí, dnešná podoba je však až po mnohých prestavbách z 18. storočia.

Historické jadro Budvy skrýva úzke chladné uličky s množstvom obchodíkov, reštaurácií a cukrární, kde sa môžete zastaviť, posedieť si a vstrebať takú výnimočnú atmosféru, ktorú v sebe Budva má.

Výsledné hodnotenie klientov

9,7 vynikajúce
23 x hodnotené
Priemer 9,5
Hotel 10
Izba 9
Servis 9
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 8

Jozef
Priemer 9,5
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 9
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 9
Pre rodiny 8

Darina
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 9
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 9

No...čo by som mohla napísať?? Bola som aj s mojou kamarátkou Jankou už 5. krát v Budve a aj vo vile Tropico :) cítime sa tam ako doma, až na to, že doma nemáme more :( je tam nádherne.... a výlet loďou do Kotorského zálivu, no niečo úžasné.... už sa tešíme na leto, lebo určite nevynecháme ani tento rok dovolenku v Budve - TROPICU :o))

Dominika
Priemer 9,5
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 8
Strava 8
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Boli sme veľmi spokojní termín od 9.6.-16-6-2012,cesta prebehla z Bratislavy veľmi dobre, šoféri seriozni.Vo vile Tropico výborný sprievodca Miloš,čistota vily, každý deň upratovali a v strede pobytu prezliekanie post.prádla, pláž čistá, prvý turnus sme slnečník a lehátka mali zdrama,strava výborná a veľa, len ku koncu týždňa sme dlho čakali na druhý chod, čašníci si nás, menej všimali, viac rusov a hostí vonku na terase.V budúcnosti pôjdem priamo do Blavy lebo ten rozvoz a zvoz po Slovensku v piatok je hrozný -zo Zvolena do Blavy sme išli 7,5 hod.O 20.00 hod. sme boli v Bratislave, v Prievidzi sme sa dlho motali, v piatok skrátka katastrofa.Z dovolenky máme krásne zážitky a pani M. Gonšenicová mi všetko veľmi dobre vybavila izbu aj miesto v autobuse,veľmi dobre ma informovala,veľmi zlatá -pracuje vo Zvolene.Pekný deň!

Jozef
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Dominika
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Ahojte,my sme absolvovali dovolenku od 22.06.2013 do 29.06.2013. Isli sme autom. Cesta bola dlha ale stala zato. Videli sme kus sveta. Ubytovanie bolo nadpriemerne. Spokojnost velka, vyklimovane izby, cistota, mily personal. Strava vynikajuca. More a vsetko ostatne uzas. Z tejto dovolenky sme boli velmi nadseny. Co sa tyka taktiez delegata Milosa Zatka, velmi ochotny, ustretovy a mily. Pokial by som premyslala nad dalsou dovolenkou urcite by som sla opat do Tropica. Dakujem za super dovolenku.

Dominika
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Veľmi pekná dovolenka, sme seniori, boli sme vo vile TROPICO v čase od 21.6. do 29.6.2013, celkové hodnotenie 10,0, krásna príroda, cesta pohodlným autobusom s príjemnými vodičmi, na naše prekvapenie, ubiehala veľmi dobre. Myslím, že môžem konštatovať, že aj profesionálny a ľudský prístup delegáta p.Miloša Zaťku, jeho starostlivosť o nás, bola veľmi dobrá. Taktiež čistota a vybavenie izieb na slušnej úrovni, personál ochotnýči už vo vile,alebo v reštaurácii. Pláž pri reštaurácii pre nás vyhovujúca.Veľmi radi, ak nám to ešte zdravie dovolí, do vily prídeme na dovolenku.

Anna
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Pekný deň, v Budve a vo vile Tropico sme boli prvý krát na dovolenke.Išli sme autom, cesty výborné...len to bolo dlhé, ale oplatilo sa, cez Dubrovník, Bosnu a Hercegovinu....kráááása :-) Tak čo dodať, raňajky výdatné.... vo vile, večera na pláži v reštaurácii Tropiko. personál úžasný, taký ochotný by sme potrebovali aj doma na Slovensku :-) . Rôzne možnosti na zábavu, plavby atd. Izba bola čistá, s klímou-tak to sme potrbovali. :-) Televízor so slov.programom, chladnička....kúpelňa čistučká. Boli tam len Slováci, pohodička, v centre Budvy, všetko po ruke, obchody, pošta. Odporúčam akejkoľvek vekovej skupine. Delegát Miloš bol ústretový....milý. Určite sa tam ešte na dovolenku vyberieme :-)

Katarína
Priemer 9,1
Hotel 10
Izba 10
Servis 4
Pláž 9
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Vilu Tropico sme si vybrali na základe vynikajúcich ohlasov klientov. So všetkým sme boli spokojní (príroda, more, čašníci hovoriaci aj po slovensky, strava, okolie, vynikajúca poloha vily, ceny v obchodoch, zábava....Budva je naozaj veľmi rušná) okrem dvoch vecí. Upratovanie na izbe: žiadne. Každý druhý deň nám vyniesli koš a uteráky nám vymenili len raz, aj to len preto, lebo sme ich položili hneď pred dvere vo vnútri izby, takže ich chyžná nemohla prehliadnuť.Delegát Miloš má naozaj veľa skúseností, ale okrem úvodného stretnutia a ponúknutia fakultatívnych výletov si nás vôbec nevšímal. Možno ho to na konci leta už nebaví... Čakali sme viac ... Napriek tomu, s CK Globtour možno pôjdeme aj nabudúce.

Lukáš
Priemer 9,4
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 8
Poloha 10
Strava 9
Zábava a šport 9
Pre rodiny 9

Všetko bolo v poriadku.Pri podávaní raňajok vo vile odporúčam podávať čaj spúsobom,že v termoskách by bola vriaca voda na každom stole a hosť by si sám vybral konkrétny čaj z vrecka/čierny,zelený,ovocný,bylinný/z určeného miesta a takto by boli aj kanvičky na nápoje pripravené na raňajkách.Káva by mohla byť v termoskách na barovom pulte a hosť by mal samoobsluhu,nie,že mu čašník naleje 1 šálku.Tiež odporúčam doplniť sortiment raňajkových nápojov o mlieko,ktoré by mohlo byť v džbánoch podĺa druhu-studené alebo teplé.Inak celkovo spokojnosť so všetkým a všade.Môj záver:Čierna Hora-perla Jadranu-odporúčam pre každý tip klienta na pobyt.

Jan
Priemer 9
Hotel 9
Izba 9
Servis 9
Pláž 9
Poloha 9
Strava 9
Zábava a šport 9
Pre rodiny 9

Vila Tropico predstavuje veľmi zaujímavú alternatívu ubytovania pre nenáročných klientov. Nie hyperluxusné, ale zato seriózne a pre nás dostačujúce ubytovanie. Izby a kúpelňa maličké, no dobre vybavené, čisté, s chladničkou, fénom, TV, klimatizáciou a dostupným wifi pripojením. Na našej izbe chýbal trezor (uvádzaný v katalógu). Čistota izieb dobrá, denne vynášaný odpad a výmena uterákov podľa potreby. Neďaleko vily je supermarket s dobrým výberom potravín a drogérie za priaznivé ceny. Raňajky: dalo sa, aj keď by som ocenil aj väčší výber. Večere formou výberu z 4 menu, bohaté, pozostávali z polievky, hlavného jedla, šalátu, dezertu. Pláže: v Budve preplnené, bolo tam veľa ľudí, odporúčam využívať ostrov sv. Nikola alebo pláž Ploče, kde sa dá dopraviť loďkou za poplatok (3, resp. 5€ tam aj späť). Tieto miesta boli veľmi pekné. Na plážach sa dokupujú lehátka so slnečníkom. Voda čistá, priezračná. Mesto Budva: určite si každý príde na svoje, pekná je najmä starobylá časť s hradbami. Všade

Jakub
Priemer 9,3
Hotel 9
Izba 9
Servis 10
Pláž 9
Poloha 9
Strava 10
Zábava a šport 9
Pre rodiny 9

Túto destináciu sme si vybrali na základe odporúčaní a urobili sme dobre.Cesta síce dlhšia ale bolo to zvládnutelné.Vodiči od p.Klimčíka to zvládli tam aj naspäť bez problémov.Celý pobyt sme si užívali.Počasie vyšlo aj ked jeden deň pršalo ale pri tých horúčavách to bolo príjemné osvieženie.Stravovanie bolo plno dostačujúce .Celkový dojem z pobytu je výborný.Určite sa sem vrátime.Delegát Miloš príjemný človek ktorí sa rozumie tomu čo robí.Takže suma sumárum spokojnosť na 100 percent,Doporučujeme to aj iným klientom .

Jana
Priemer 9,4
Hotel 10
Izba 9
Servis 10
Pláž 8
Poloha 9
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 9

Čierna Hora je krásna krajina, ktorú sa oplatí spoznať. My sme prežili v Budve vydarenú dovolenku s dvomi deťmi (6 a 5 rokov) a určite odporúčam aj ostatným rodinám, ktoré radi spoznávajú nové miesta, Vilu Tropico. S polohou ubytovania sme boli spokojní, pretože sme mali blízko do starej Budvy (10 min.) a na peknú piesočnatú pláž Mogren (15-20 min.). Na mestskej pláži sme boli len prvý a posledný deň. Využili sme prepravu loďkou na pláže na ostrove Sveti Nikola a pláž Ploče (lístky na loď ponúkal delegát Miloš na prvom stretnutí za 3 a 5 €). Vysoko hodnotím tiež širokú ponuku fakultatívnych zájazdov. My sme si na radu delegáta vybrali výlet Kotor, Perast s návštevou ostrova Gospa od Škrpjela, čo deti v pohode zvládali. Izbu sme mali orientovanú na ulicu, takže nás občas v noci budil ruch z ulice, ale nemenili by sme, lebo celé poobedie bol v izbe chládok. Používali sme aj klímu, ale len na prichladenie izby (kvôli deťom). Niekoľko metrov od Vily Tropico je veľký supermarket, ceny potra

Helena
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 9
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 9
Pre rodiny 10

Chcem sa poďakovať spoločne aj s mojou rodinkou za úžasnú dovolenku v Budve, ktorú sme absolvovali v auguste 8 presnejšie. Cesta síce nebola ideálna, kedže sme išli vlastnou dopravou cez Chorvátsko, ale zase dovolenka v tomto rezorte nám to všetko vynahradila. Už 5 rokov sme chodili do Chorvátska a chceli sme zmenu, preto sme zmenili destináciu a boli sme príjemne prekvapený. Ubytovanie fajn – maximálna spokojnosť, strava – úžasna, tak isto maximalna spokojnosť, a kedže som si čítal recencie, trošku som sa bal delegata Miloša Zaťka, ale nedá mi reagovať na predchádzajúcu recenziu, že je priekupnik alkoholu ako to bolo opísané na recenzií –Vila Tropico, Je to jeden úžasný človek, delegát, ktorý má na rozdiel s inými delegátmi aspoň šajnu o krajine, v ktorej je. Vedel vysvetliť, poradiť, tak isto ma zaujímala história Budvy a Čiernej hory – našiel si čas a ochotne mi o tejto krajine porozprával, klobúk dole pred jeho schopnosťami, zažil som viacero delegátov na dovolenke, ale tento člove

Jan
Priemer 9,5
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 9
Strava 9
Zábava a šport 10
Pre rodiny 8

Vilu Tropico jsme loni navštívili již po druhé a letošní rok se chystáme opět. Delegát Miloš je obětavý, lze se na něj kdykoliv obrátit. Vila se nachází v centru Budvy, ale na poměrně klidném místě - večer neruší hudba z diskoték a barů, které jsou umístěné na kolonádě. Na kolonádu (pláž) je to cca 200m. Plážový servis je zajištěn pro hosty vily Tropico u restaurace Tropico. Což je poměrně důležité, vzhledem k tomu, že Budva má poměrně úzkou pláž. Není problém si zde, jakožto host Globtouru, zarezervovat místa na celou dobu pobytu. Musíme si uvědomit, že Budva je přístav, takže se někdy může stát, že voda není až tak čistá. To Vám však nemusí zkazit náladu- místními lodičkami se za mírný poplatek necháte převézt na nedaleký ostrov Svatý Nikola a tam už si užíváte na místní pláži. Nebo můžete využít pláž Mogren 1 u hotelu Avala nebo Mogren 2 - ta je za poplatek, či pláž Jaz. Určitě si vyberete. Personál je velmi ochotný, strava je solidní - vzhledem k počtu hvězdiček. Pokud neočekáváte

Jan
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Ubytovanie - spokojnosť, izba priestranná a tiež aj kúpeľka. Klíma, tv aj chladnička fungovalo ako malo. Veľmi pohodlné postele, človek sa príjemne vyspal. Trezor nemali, ani ho nie je treba, nie je to kraj kde sa kradne a pod. Poloha je dobrá, ďalej od hluku a predsa blízko všetkého, či pláže, nákupného centra a pod. Pláži bolo viac než dosť, človek si mal z čoho vybrať, my sme chodili na tú pod reštauráciou Tropico, keďže do konca júna sú lehátka so slnečníkom zadarmo, tam aj vstup na pláž bol dobrý. Od raňajok formou obsluhy som nevedela čo čakať, keďže je človek zvyknutý na švédske stoly, ale musím pochváliť, raňajky chutné a človek sa najedol, tak isto aj večere boli úplne super, porcia riadna. Aj partner mal čo robiť, aby všetko zjedol. O zábavu a šport sa postará letovisko samo o to núdza nie je. Pán delegát Zaťko, jeden fajn človek. Seriózny a najmä vyzná sa. Negatíva-maličkosti v hoteli ako utrhnutý držiak na mydlo a pod., ale to je naozaj zanedbateľné.

Karolína
Priemer

Milan
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 8
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

ˇUžasná poloha vily, kousek od pláže, kousek od promenády a přitom na klidné ulici. Strava vynikající a sytá. Delegát perfektní, jeho vědomosti, znalosti neuvěřitelné. Určitě doporučuji a s radostí se vrátíme. Budva je opravdu nádherná, stejně jako celá Černá Hora. Za mě palec nahoru. Jediné co bylo méně příjemné, tak to byla doprava realizovaná přes CK Vítkovice. Takže příště určitě letecky.

Jana
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 9
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 9
Pre rodiny 10

V Tropicu sme boli už druhý krát a môžem ho len odporučiť.Cesta ktorá bola dlhá sme absolvovali v pohode a pri pravidelných prestávkach ju šoféri zvládli na 1*.Celý pobyt sme si užívali pri vode,výlety ktoré boli v ponuke sme nevyužívali kvôli horúčavám nad 40 st. Strava je pestrá čo sa tíka raňajok alebo večerí,tam je na výber z ktorého si musí vybrať každý,porcie sú primerané s polievkou a dezertom podla ponuky,čo môžem ešte odporučiť je čapované pivo" Nikšičko Tamno" (tmavé)ktoré je super!!!.Delegát Miloš je úplne v pohode,vie poradiť a pomôcť,ved za tie roky čo je tam už vie čo a ako.Boli sme nadmieru spokojný a tento rok si to tam zopakujeme znovu.Už teraz sa s manželkou na ten pobyt tešíme.Jedna zlá vec bola pri preprave na trajekte,že nám do autobusu vliezol človek ktorý sa snažil kradnúť ale na jeho smolu bol odhalený a nič neukradol,preto na osobné veci si treba dávať pozor.Takže na záver spokojnosť bola a ideme znova....

Michaela
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 9
Pre rodiny 9

dovolenka v júni 2013, všetko absolútne super, určite sa ešte vrátime. cesta autobusom, trochu únavná, ale dalo sa, čarovná krajina, pekné ubytko, super strava a nádherné pláže, chodili sme na všetky dookola Budvy autobusom, taxíkom i loďou, vrelo odporúčame.

Renata
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Tento rok v Tropicu druhýkrát. Nič sa nezmenilo. Teda všetko na 1*. Až na jednu vec. Krátko.., aj keď sme si to o štyri noci indivindi v inej destinácii predĺžili. Boli sme teraz leteckou dopravou z BUD do Podgorice..odporúčam. Body sa mi nedajú pridať. Ale všetko za desať. Za polohu dvadsat. Absolvovane dva fakulty: Boka Kotorska a Crnogrske kanyony. Nádhera. O rok ideme opäť...

Miloslava
Priemer 10
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 10
Poloha 10
Strava 10
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

V Tropicu sme boli prvý krát, cestovali sme autobusom. Cesta bola dlhá,ale dalo sa to zvládnuť, boli sme aj s deťmi a nesťažovali si. More pekné a čisté. Od hotela sme mali pár metrov super market, poštu a pláž. Netreba si brať veľké zásoby, ceny sú ešte lepšie ako u nás.Určite sa tam ešte vrátime.

Michaela
Priemer 9,8
Hotel 10
Izba 10
Servis 10
Pláž 9
Poloha 10
Strava 9
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Vila má výbornú polohu - všade máte blízko - na promenády, do starého mesta, do obchodov, na pláže, na diskotéky, ale v noci Vás neruší hluk, lebo sa nachádza v bočnej uličke. Zariadenie izieb je primerané cene, izby boli čisté. Škoda, že balkón je len za príplatok.Strava bola dobrá, určite odporúčame polpenziu, lebo ceny v reštauráciách sú pomerne vysoké.Na výber sú rôzne typy pláží, niektoré sú viac znečistené (Slovenska plaža, Jaz), iné zasa čisté, dokonca až s priezračnou vodou (Hawaii, Ploče, Mogren).Absolvovali sme fakultatívny výlet autobusom a loďou BOKA KOTORSKA - odporúčame; delegát nám poskytol veľa informácií nielen o mestách, histórii, ale aj živote v Čiernej Hore a doplnil to vtipnými príhodami, ktoré zažil s turistami. Bol to veľmi príjemne strávený deň.Uvítali by sme viac desaťdňových alebo jedenásťdňových termínov. Osemdňový pobyt nám nestačil na spoznanie všetkého, čo sme chceli.Bola to príjemná dovolenka.

Pavlína