privát Branimir Nin

špecialisti na Vašu dovolenku
pre predajcov
vstup

privát Branimir  

Chorvátsko

Severná Dalmácia

Nin

Zobrazit galerii
vypočítať konečnú cenu

práve si prezerá ľudí

Novinka!
Vypočítajte konečnú cenu zájazdu

Zvoľte dopravu

Informácie o ubytovaní Výlety O stredisku

Oficiálna kategória

Poloha:

centrum mesta 30 m, zmenáreň 50 m, reštaurácia 50 m

Popis a pláž:

piesková pláž 700 m

Vybavenie:

klimatizácia, SAT TV, internet - zahrnuté v cene, posteľná bielizeň a uteráky

Ubytovanie:

APP/4 A1 - 1. poschodie, kuchyňa s obývačkou, 2 spálne s manželskými posteľami, 2 kúpelne, terasa
APP/2+1 - prízemie, kuchyňa s obývačkou a prístelkou, spálňa s manželskou posteľou, terasa

Strava:

bez stravy

Šport a zábava:

prenájom člnu 1 km, múzeum/galéria 100 m, mini golf 1 km, tenisové kurty 1 km

Najobľúbenejšie výlety:

Vo východnej časti Ninu sa už tradične vyrába morská soľ (podnik Solana Nin). Určite to stojí za krátky výlet a navštívte miestne múzeum soli. Ďalším výletným miestom môže byť ostrov Vir spojený s pevninou mostom. Určite sa zájdite pozrieť do historického centra mesta Zadar (20 km). Zaujímavosťou Zadaru sú unikátne morské varhany (Pozdrav slnku). Za prírodou vyrazte do národných parkov Paklenica (50 km), k vodopádom na rieke Krka (83 km) alebo k sladkovodnému Vranskému jazeru (58 km). Zaujímavé sú tiež jaskyne Cerovačke špilje, vo vnútrozemí v blízkosti Gračacu (76 km).

Popis:

Nin je mestom, ktoré bolo kedysi kráľovským mestom a v dnešnej dobe ponúka mnoho zaujímavých pamiatok. Staré mestské centrum je opevnené mohutnými hradbami. V súčasnej dobe je mesto skutočným rajom a ponúka mnohé reštaurácie, kaviarne, obchodíky. V lete sa tu koná mnoho kultúrnych a hudobných podujatí.

Kamenný kostolík sv. Nikolu z prelomu 11. a 12. storočia leží asi 1 km južne od mestského centra a je skutočným symbolom mestečka Nin. Kostolík sa týči na malom kopci a všimnete si ho už z diaľky, keď pôjdete autom okolo. Je to krásne a magické pútnické miesto.

Nin je známy aj piesočnatou plážou Ninska lagúna, ktorá Vám ponúkne pozvoľný vstup do mora. Práve preto je veľmi obľúbený rodinami s malými deťmi. Ide o akýsi piesočný polostrov, ktorý zo severnej strany chráni staré mestské centrum a vytvára tak okolo neho plytkú morskú lagúnu. Na tejto pláži nájdete veľa atrakcií pre deti a dospelých.

Výsledné hodnotenie klientov

Novinka!