špecialisti na Vašu dovolenku
pre predajcov
vstup

privát Nemčić  

Chorvátsko

Severná Dalmácia

Nin

Zobrazit galerii
Novinka!
Informácie o ubytovaní Na mape Výlety O stredisku Recenzie

Oficiálna kategória

* * *

Poloha:

2,5 km od centra mesta

Popis a pláž:

150 m od najbližšej pláže, pláž piesková

Vybavenie:

vonkajšia sprcha, klimatizácia zdarma, wifi pripojenie zdarma, SAT TV

Ubytovanie:

APP/4+2 - prízemie, 50 m2 , pohľad na pokojnú ulicu, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 x kúpelňa so sprchovacím kútom, fén, komplet vybavená kuchyňa s obývacou časťou, 2 prístelky v obývacej časti, terasa

Strava:

bez stravy, možnosť varenia

Šport a zábava:

prenájom bicyklov 500 m, bar 500 m, reštaurácia 500 m, otvorený bazén 500 m, mini golf 500 m

Najobľúbenejšie výlety:

Vo východnej časti Ninu sa už tradične vyrába morská soľ (podnik Solana Nin). Určite to stojí za krátky výlet a navštívte miestne múzeum soli. Ďalším výletným miestom môže byť ostrov Vir spojený s pevninou mostom. Určite sa zájdite pozrieť do historického centra mesta Zadar (20 km). Zaujímavosťou Zadaru sú unikátne morské varhany (Pozdrav slnku). Za prírodou vyrazte do národných parkov Paklenica (50 km), k vodopádom na rieke Krka (83 km) alebo k sladkovodnému Vranskému jazeru (58 km). Zaujímavé sú tiež jaskyne Cerovačke špilje, vo vnútrozemí v blízkosti Gračacu (76 km).

Popis:

Nin je mestom, ktoré bolo kedysi kráľovským mestom a v dnešnej dobe ponúka mnoho zaujímavých pamiatok. Staré mestské centrum je opevnené mohutnými hradbami. V súčasnej dobe je mesto skutočným rajom a ponúka mnohé reštaurácie, kaviarne, obchodíky. V lete sa tu koná mnoho kultúrnych a hudobných podujatí.

Kamenný kostolík sv. Nikolu z prelomu 11. a 12. storočia leží asi 1 km južne od mestského centra a je skutočným symbolom mestečka Nin. Kostolík sa týči na malom kopci a všimnete si ho už z diaľky, keď pôjdete autom okolo. Je to krásne a magické pútnické miesto.

Nin je známy aj piesočnatou plážou Ninska lagúna, ktorá Vám ponúkne pozvoľný vstup do mora. Práve preto je veľmi obľúbený rodinami s malými deťmi. Ide o akýsi piesočný polostrov, ktorý zo severnej strany chráni staré mestské centrum a vytvára tak okolo neho plytkú morskú lagúnu. Na tejto pláži nájdete veľa atrakcií pre deti a dospelých.

Výsledné hodnotenie klientov

Novinka!